Reklamı Kapat

türkü dinle yöresel türküler turku

türkü klipleri türkü sözleri türkü dinle turku notaları

telif hakları

Kullanım Şartları

Turku.com.tr, içeriklerinde bulunan herhangi bir klip için telif hakkı talep eden hak sahipleri olduğunda, bu klip linklerini sistemden derhal silecektir. Bunun için kullanıcılarına herhangi bir bilgi vermek zorunluluğu bulunmamaktadır. Sitede yer alan kliplerin içeriğinden Turku.com.tr sorumlu değildir ve hakları kendilerine aittir. Turku.com.tr embed teknolojisini kullanarak, youtube.com sitesinde yer alan türkü kliplerini biraraya toplamak için kurulmuştur. Tüm hakları kendilerine aittir. Kaldırmamızı talep ettiğiniz klibi iletişim sayfamızdan irtibata geçerek bildirebilirsiniz. En geç 7 gün içinde değerlendirilip gereken işlem yapılacaktır.

Yasal Sorumluluk:

• Turku.com.tr, içeriklerinde bulunan hiçbir klibi kendi sunucularında barındırmamaktadır. Klipler, youtube.com sitesinden embed kodu alınarak verilmektedir. Bu nedenle Turku.com.tr, telif hakkı materyal, kanuna uygunsuzluk, yasanın suç saydığı fiilleri öven, suça özendiren, ticari olarak haksız rekabete neden olan klipler için hiçbir yasal sorumluluk üstlenmez, bu içerikler tespit edildiğinde sistemden derhal silinirler.
• Kullanıcı siteye girmek ve bağlanmak için gerekli ekipman veya yardımcı servisleri edinmekten ve bunları korumaktan sorumludur. Üye, servislerin kullanımı için gerekli, modemler, bilgisayar donanımı, yazılım, uzun ya da kısa mesafe telefon servisleri, herhangi bir sınırlama olmadan, bilimum gerekli cihaz ve ekipmanı bulundurmakla yükümlüdür. Kullanıcı bu gibi ekipmanların veya yardımcı servislerin, ‘Servis’lerle uyumlu olması güvencesinden sorumludur.
• Kullanıcı, Turku.com.tr’ye bir birey (fert veya şahıs) olduğu (tüzel kişi veya benzeri olmadığı) ve en az 18 yaşında bulunduğu hususunu beyan ve teyit eder. Kullanıcı, aynı zamanda servisleri kullanmaya ve siteye giriş yapmaya yasal olarak yetkili olduğunu ve servislerin seçiminde, servislerin kullanımında ve siteye girişinde her türlü sorumluluğu üstlendiğini, Turku.com.tr’ye beyan ve tasdik eder. Bu anlaşma, kanuna aykırılık söz konusu olan durumlarda hükümsüzdür ve bu gibi hukuki durumlarda üyelik hakkı iptal edilir.
• Kullanıcı, izlediği bütün içeriklerin sürekli var olması, kliplerin kalitesi hakkında Turku.com.tr’den herhangi bir sorumluluk yada hak talep edemez. İçerikler, ilgili barındırma sitelerinden kaldırıldığında veya o içerik ile ilgili barındırma yapan sunucularda herhangi bir sorun olduğu zaman çalışmaması durumunda da bir hak talep edemez.
• Kullanıcı, izlediği bütün içeriklerin sürekli var olması, kliplerin kalitesi hakkında Turku.com.tr’dan herhangi bir sorumluluk yada hak talep edemez. Turku.com.tr, kliplerin kesintisiz ve yüksek kaliteli olmasını taahhüt etmez. Bu kliplerin kalitesi, barındırıldıkları sunucunun teknik yeterlilikleri ve sorumlulukları ile ilgilidir.
• Turku.com.tr’de bulunan içerikler, barındırıldıkları internet sitelerinden kaldırıldığında veya o içerik ile ilgili barındırma yapan sunucularda herhangi bir sorun olduğu zaman çalışmaması durumunda kullanıcı herhangi bir hak talep edemez.

• Bazı hallerde devlet, kişileri ya da kuruluşları, sizin hakkınızda bilgi ifşaatına icbar edebilir. Turku.com.tr uygun gördüğü takdirde, bu gibi hallerde, sizin yetki vermenize gerek kalmadan bu duruma uyacaktır. Turku.com.tr, mevcut veya muhtemel bir hukuk davasında, gerçeğe erişmeyi kolaylaştırmak amacıyla,
• (a) eğer gerekli görürse,
• (b) böyle açıklamaların kendisinin potansiyel mükellefiyetini hafifleteceğine inanırsa veya
• (c) kendi haklarını korumak için bazı kişisel bilgilerinizi paylaşmayı uygun görüp gerçekleştirebilir.
• Bu kullanıcı sözleşmesi, zaman içinde Turku.com.tr Yönetimi tarafından güncellenebilir. Kullanıcılarımız, Turku.com.tr sitesine her giriş yaptığında güncellenmiş sözleşme maddelerini kabul etmiş sayılırlar.

site ekle site ekle Yandex.Metrica

toptan ev tekstil